Kar Topu Fırlat

Kar Topu Fırlat oyunu 751 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Çizgi Film Oyunları

Kar Topu Fırlat Kar Topu Fırlat ; Çok hızlı olabileceğinizi düşünüyorsanız eğer hemen oyuna başlayın. Kartonun içinden kafalarına çıkartanlara kar topu atmanız gerekiyor. Elinizi hızlı tutun. Mouse ile oynanır. Atari oyunları severek oynanılan eski ve güzel atari oyunları sitesinde atari oyunları oyna.

Oyun Oyna

Kar Topu Fırlat Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topu Arabayla Yönet Topu Arabayla Yönet Normal futbol oyununu bu seferde arabalar ile oynayabileceksiniz. Topu arabayla rakibinizin kalesine götürün ve gol atın. En fazla golü atan kazanır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Atari oyunları iyi eğlenceler diler.

Şımarık Suratı Fırlat Şımarık Suratı Fırlat Sürekli gülen şımarık adamın suratını en uzağa fırlatmanız gerekiyor. Hızınızı iyi ayarlayın ve atabildiğinizce uzağa atın. Ne kadar uzağa atarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Atari oyunları iyi eğlenceler diler.

Ok Fırlat Ok Fırlat Düşmanlar bölgenize girmek istiyorlar. Onlara engel olmanız gerekiyor. Yeşilliklerin arkasında saklanmışlar. Elinize okunuzu alın ve onları çok iyi nişan alarak tek seferde vurun. Mouse ile oynanır. Atari oyunları iyi eğlenceler diler.

Marioyu Fırlat Marioyu Fırlat Sevimli kahraman Marioyu en uzağa fırlatmanız gerekiyor. Hızınızı ayarlayın ve onu oldukça uzağa fırlatın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Atari oyunları iyi eğlenceler diler.

Mario Kar Macerası Mario Kar Macerası Mario ile kar topu savaşı yapacaksınız. Düşmanlarınıza karşı savaşarak onları yok etmelisiniz. Marioyu Yön tuşlarıyla kontrol ediyor ve Space tuşuyla savaşıyorsun. Atari oyunları severek oynanılan eski ve güzel atari oyunları sitesinde atari oyunları oyna.

Karnı Acıkan Sünger Bob Karnı Acıkan Sünger Bob Sünger Bob çok acıktı ve biran önce karnını doyurmak istiyor. Onu bisikletine bindirin ve yoldaki hamburgerleri toplayın. Yalnız dikkatli olun ve sakın düşmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Atari oyunları severek oynanılan eski ve güzel atari oyunları sitesinde atari oyunları oyna.

Karavan Park Et Karavan Park Et Karavan ile park alanına doğru ilerleyin. Önce karavana bağajı alın ve X tuşu ile bağlayın. Yön tuşları ile park noktasına giderek park yapın. Atari Oyunları sizler için birbirinden yeni ve güzel Atari Oyunları Oyna içeriği ekliyor.

Kar Topu Fırlat Kar Topu Fırlat Çok hızlı olabileceğinizi düşünüyorsanız eğer hemen oyuna başlayın. Kartonun içinden kafalarına çıkartanlara kar topu atmanız gerekiyor. Elinizi hızlı tutun. Mouse ile oynanır. Atari oyunları severek oynanılan eski ve güzel atari oyunları sitesinde atari oyunları oyna.

Hobo Zombilere Karşı Hobo Zombilere Karşı Kahramanımız Hobo zombiler tarafından yakalanmak isteniliyor. Sizde ona bu yolda yardım etmeli ve yakalanmaması için elinizden geleni yapmalısınız. Oyun yyön tuşları ile oynanır. Atari oyunları iyi eğlenceler diler.

Hayvanı Fırlat Hayvanı Fırlat Hayvanı bir düzenek ile bağlamışlar. Onu en uzağa fırlatmanız gerekiyor. Dikkatli olun ve bomba kutularının üzerine düşürürseniz 1 metre daha ileri gitmesini sağlarsınız. Ateş kutularının üzerine düşerse yanar ve oyun biter. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Atari oyunları iyi eğlenceler diler.